10 września – Premiera „W rytmie serca” w Polsacie

Dziś o 20.00 w Polsacie premiera serialu z moim udziałem – „W rytmie serca”. Oglądajcie koniecznie!

 

Stacja zapowiada serial tak:

Gdy wydaje Ci się, że panujesz nad wszystkim: praca jest twoją pasją i masz konkretne plany na przyszłość – los płata ci figla. Niespodziewanie wraca do Ciebie przeszłość, od dawna skrywane sekrety wychodzą na jaw i zmieniają wszystko. Na życiowym zakręcie zobaczymy bohaterów serialu „W rytmie serca”, wykreowanych przez Barbarę Kurdej-Szatan, Mateusza Damięckiego, Marię Dębską, Piotra Polka i Dariusza Toczka. Wyraziste postacie stworzą genialni aktorzy: Piotr Fronczewski i Małgorzata Foremniak.

 

Każdy z odcinków opowiada dwie odrębne historie medyczne i kryminalne zarazem, w które uwikłani są pacjenci i często, wspierani przez lokalną policję, lekarze. Bohaterowie serialu pomagają swoim podopiecznym nie tylko w odzyskaniu zdrowia, ale także w rozwiązaniu problemów życiowych.

 

Jaki jest mój bohater? Adam Żmuda to człowiek głęboko moralny, przekonany, że to, co robi jest słuszne. Z jednej strony twardo stąpa po ziemi, z drugiej jest marzycielem i ideowcem. Jako lekarz doskonale wie co robi, jako mężczyzna przeżywa rozterki. Trudno mu się dziwić, bo ma obok siebie piękne i charyzmatyczne kobiety: pielęgniarkę Marysię, graną przez Basię Kurdej-Szatan i policjantkę Weronikę, w którą wciela się Marysia Dębską. Więcej nie będę zdradzał. Obejrzyjcie sami!

 

Mateusz