10-12 lutego – „Klaps! 50 twarzy Greya!” w Warszawie

Wszystkich miłośników erotycznych przygód Christiana Greya i Anastasii Steele zapraszam na komediowo-muzyczny spektakl „Klaps! 50 twarzy Greya”, który bije rekordy popularności w Polsce i na całym świecie! Jeśli macie ochotę na 2 godziny fantastycznej zabawy pełnej humoru, tańca i kultowych piosenek, zapraszam w najbliższy weekend do Teatru Polonia w Warszawie.

Marta Walesiak gra początkującą pisarkę E.B. Janet, która postanawia napisać książkę o głęboko ukrytych, seksualnych pragnieniach i niecodziennej damsko-męskiej relacji. Ja wcielam się w rolę perwersyjnego milionera, Hugh Hansena, którego pierwowzorem jest właśnie słynny Grey. Uwodzę 22-letnią, niedoświadczoną Natashę Wood (Magda Lamparska) i wprowadzam ją w tajniki wyrafinowanych, erotycznych gier… Wraz z moimi koleżankami w prześmiewczy sposób traktujemy erotyczne fantazje opisane w powieści, a całkiem na poważnie pokazujemy, czym jest bliskość, jak stawiać granice w relacjach z innymi i czy pieniądze wystarczają, by być szczęśliwym.

Usłyszycie także świetne piosenki m.in. z filmu „Kabaret”, „Grease” i repertuaru Enrique Iglesiasa w naszym wykonaniu i choreografii Pauliny Andrzejewskiej – jednej z najzdolniejszych młodych polskich tancerek i choreografek. Dobra zabawa gwarantowana!

Gramy od piątku do niedzieli, od 10 do 12 lutego o godz. 19.30 w Teatrze Polonia w Warszawie.

Zapraszam,

Mateusz