Marzec – „Klaps! 50 twarzy Greya” w Warszawie, Gliwicach i Olsztynie

Drodzy fani Christiana Greya i Anastasii Steele! Mama dla Was dobre wiadomości 🙂 . W marcu komediowo-muzyczny spektakl „Klaps! 50 twarzy Greya”, który bije rekordy popularności w Polsce i na całym świecie, zagramy aż 5 razy! Jeśli macie ochotę na 2 godziny fantastycznej zabawy pełnej humoru, tańca i kultowych piosenek z m.in. filmu „Kabaret”, „Grease” i repertuaru Enrique Iglesiasa, serdecznie zapraszam.

Opowiemy Wam o niecodziennej damsko-męskiej relacji i o głęboko ukrytych, seksualnych pragnieniach. Inspiracją dla autorów sztuki była bestsellerowa książka „Pięćdziesiąt twarzy Greya” E.L. James. Wraz z moimi koleżankami – Magdą Lamparską i Martą Walesiak – w prześmiewczy sposób traktujemy erotyczne fantazje opisane w powieści, a całkiem na poważnie pokazujemy, czym jest bliskość, jak stawiać granice w relacjach z innymi i czy pieniądze wystarczają, by być szczęśliwym.

Gramy 5-6 marca o godz. 19.30 w Teatrze Polonia w Warszawie, 8 marca (specjalnie na Dzień Kobiet!) o godz. 19.00 w Teatrze Miejskim w Gliwicach oraz 29 marca o godz. 17.00 i 20.00 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie podczas 25. Olsztyńskich Spotkań Teatralnych.

Zapraszam,
Mateusz